Mes čia! Tiesiog susisiek su mumis.

Norėtum nemokamai išbandyti programėlę? Reikia pagalbos registruojantis ar kuriant verslo paskyrą? Užpildyk formą žemiau ir susisieksime kaip galėdami greičiau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra Timespex?

Tai unikalus darbo įrankis, leidžiantis uždirbti daugiau ir suteikti savo darbo laikui didesnę vertę. Timespex pagalba darbas tampa efektyvesnis, o pajamų kilimas gali siekti net 40%.

Ar Timespex nemokamas?

Dirbantiems tik su savo individualiu laiko grafiku – programėlė nemokama. Įmonėms, norinčioms valdyti kelių darbuotojų ar darbo vietų grafikus (kalendorius), Timespex Grow kaina 35€ už kiekvieną papildomą nepriklausomą (atskirą) kalendorių.

Ką gauna įmonės už mėnesinį mokestį?

Įmonės, naudojančios Timespex Grow versiją, gauna ne tik išsamią informaciją apie savo verslą (rezervacijų, pajamų, unikalių ir naujų klientų, kampanijų našumo ataskaitos), bet ir visus funkcionalumus, padėsiančius nesunkiai administruoti bei stebėti darbuotojų veiklą, įrankius, leidžiančius nesudėtingai integruoti naują darbuotoją.

Ar Timespex yra tik mobili aplikacija?

Taip, šiuo metu Timespex yra mobilioji aplikacija. Ją galite parsisiųsti: Apple telefonams, Android telefonams.

Kaip tapti Timespex nariu? Kaip užsiregistruoti?

Jeigu esate laisvai samdomas-savarankiškai dirbantis asmuo, tiesiog parsisiųskite programėlę ir užsiregistruokite su socialinių tinklų paskyra arba naudojantis el. paštu. Susikūrus verslą bei paslaugas, galite nedelsiant pradėti naudotis Timespex.

Jeigu esate verslo atstovas – kviečiame užpildyti kontaktų formą, esančią aukščiau, arba el. paštu ir susisieksime su Jumis kaip galėdami greičiau dėl Timespex Grow versijos.

Prisijunk prie „TimeSpex“

Tegul jūsų darbo laikas dirba jums. Uždirbkite daugiau įdarbindami savo papildomą laiką. Registruokis visiškai nemokamai, be jokių paslėptų mokesčių.

Mūsų kontaktai:
Sekite naujienas: